
Ondernemingen
Zelfstandigen & Vrije beroepen
Particulieren
Kruimelpad
- Home
- Klanten aan het woord
Onze klanten aan het woord
Enkele klanten getuigen over de samenwerking met Van Dessel.


Nikola Brussels
Testimonial
Bruce Lanhoves bedrijf Nikola Brussels werd getroffen door een cyberaanval. "Van Dessel heeft ons heel goed bijgestaan. Het probleem heeft zich op zondag voorgedaan, maandag werd het opgelost, dinsdag werd het dossier gesloten en vrijdag al stond het geld terug op onze rekening."
Lees meer
Van Wellen Group
Testimonial
Financial Director Tom Bolsens gaf toelating om een ethical hacker los te laten op de IT-beveiliging van Van Wellen Group. "We waren verrast dat er uit zo'n kleine hoek dreiging kon komen."
Lees meer
De Rekruut
Testimonial
Liesbeth Vanheertum van brasserie De Rekruut koos voor onze horecaverzekering. "Van Dessel volgt alles van nabij op, mijn vertrouwen in hen is groot."
Lees meer
Sesam Events
Testimonial
Jan Caers van Sesam Events is blij dat hij tijdens de coronacrisis op de steun van zijn makelaar kan rekenen: "Het geeft me gemoedsrust om te weten dat één telefoontje naar Van Dessel volstaat om mijn verzekeringen te regelen."
Lees meer
BriskSky
Testimonial
BriskSky sloot een partnership af met Van Dessel om zijn leden een goede verzekeringsoplossing te kunnen bieden. Jochen Walschaers: “Door deze samenwerking kunnen we hen naar een betrouwbare en gespecialiseerde partner doorverwijzen.”
Lees meer