Overslaan en naar de inhoud gaan

Van 13 juli - 15 augustus zal kantoor Berlaar sluiten om 17u i.p.v 17u30

Bekijk onze openingsuren

Inzichten

14 oktober 2022 1 min.

Definitieve fusionering van Affirmo en Swaegers met Van Dessel

Affirmo en Swaegers Verzekeringen maken al enkele jaren deel uit van de groep Van Dessel. Sinds het begin van de samenwerking zijn deze kantoren actief onder de naam ‘Affirmo - Van Dessel’ en ‘Swaegers - Van Dessel’. Op 1 januari 2023 wordt de juridische fusie van Affirmo en Swaegers met Van Dessel definitief afgerond. Beide kantoren zullen dan volledig geïntegreerd zijn in de groep Van Dessel.

Ellen Burton
Ellen Burton

Communicatieverantwoordelijke

Juridische fusie van Swaegers en Affirmo met Van Dessel

Affirmo NV en Swaegers Verzekeringen NV maken al enkele jaren deel uit van de groep Van Dessel. Sinds het begin van de samenwerking zijn deze kantoren actief onder de naam ‘Affirmo - Van Dessel’ en ‘Swaegers - Van Dessel’ en gebruiken zij in hun communicaties een combinatielogo. Op 1 januari 2023 wordt de juridische fusie van Affirmo en Swaegers met Van Dessel definitief afgerond. Beide kantoren zullen dan volledig geïntegreerd zijn in de groep Van Dessel en voortaan ook onder die naam opereren.

Buiten het merk (de naam en het logo) zal er voor de klanten van Swaegers en Affirmo niets veranderen. Zij zullen kunnen blijven rekenen op dezelfde kwaliteitsvolle en professionele service van hun lokale kantoor in Gent of Turnhout.

De klanten van Affirmo en Swaegers worden nog via een afzonderlijke communicatie geïnformeerd over de afronding van de fusie.